چرا همه به یک سیستم پشتیبانی آنلاین نیاز دارند؟

یکشنبه,۲۱ آبان ۱۳۹۶ | ۱۳:۱۶ توسط ادمین اصلی

احتمالاً پس از مواجهه با این سایت، اولین سوالی که در ذهنتان جرقه می‌زند همین باشد: چرا شما باید برای یک سیستم پشتیبانی آنلاین هزینه کنید؟

شما در هر کسب و کاری که باشید، حتماً برایتان پیش آمده که مشتری خارج از ساعت کاری با شماره تلفن‌تان تماس گرفته باشد تا سوالی بپرسد، مشکلی را اعلام کند یا درخواستی داشته باشد.

احتمالاً پیش آمده که مشکلی در ارائه محصول یا خدمت بوجود بیاید، و شما مجبور باشید به تک تک مشتریان‌تان توضیح دهید که چه اتفاقی افتاده و تا چه مدت این مشکل ادامه خواهد داشت، این تماس‌ها شما را در درازمدت دیوانه می‌کند!!

اما بیایید فرض کنیم شما سیستم پشتیبانی آنلاین ایده تیکت را تهیه کرده‌اید.

برای فرار از این تماس‌های پی در پی چند راه پیش رو خواهید داشت که در اینجا ذکر می‌کنیم:


  1. شما چندین کارشناس در سیستم تعریف کرده‌اید که می‌توانند به سوالات متوالی مشتریان‌تان پاسخ دهند.
  2. می‌توانید یک خبر در سیستم بگذارید تا برای تمامی مشتریان به نمایش در بیاید و اعلام کنید که برای مثال ارائه خدمات با مشکل مواجه شده و تا زمان مشخص ادامه خواهد داشت. در این صورت دیگر حتی به کارشناسان پاسخگو هم نیازی ندارید و سوالی برای شما ارسال نخواهد شد.
  3. ممکن است مشتریان شما سوالاتی در مورد خدمات شما داشته باشند، شما می‌توانید برای مشتریان‌تان «آموزش» ایجاد کنید که تا حد امکان از پاسخ دادن به سوالات تکراری بپرهیزید.
  4. شما می‌توانید سوالی را که بارها توسط مشتریان تکرار شده، «منتشر» کنید تا تمامی کاربران سیستم در بخش «سوال و جواب‌ها» بتوانند این سوالات را ببینند و پاسخ سوال خود را سریع‌تر بیابند.
  5. تیکت‌های شما کاملا مستند است و قابلیت پاکسازی ندارد، بنابراین می‌توانید در صورت نیاز به تیکت‌های خود در مقابل مشتری استناد کنید.
  6. در صورتی که شما چندین دپارتمان دارید و صاحب یک شرکت و یا مدیر یک سازمان بزرگ هستید، ما برای شما امکانات مدیریتی فراوانی ایجاد کرده‌ایم تا بتوانید به سادگی بر فعالیت کارکنان خود نظارت لازم را داشته باشید.


با سیستم پشتیبانی آنلاین ایده تیکت، بدون نیاز به هزینه‌های اضافی و با کمترین دردسر، یک کسب و کار مدرن داشته باشید!

جهت مشاهده نسخه دمو سیستم تیکتینگ، اینجا کلیک کنید!

جهت سفارش سیستم اختصاصی خود، با ما تماس بگیرید!