مزایای ایده تیکت - چرا باید ایده تیکت را انتخاب کنیم؟

چهارشنبه,۱۴ تیر ۱۳۹۶ | ۱۰:۲۰ توسط ادمین اصلی

مشتریان شما خواهان پشتیبانی پیشرفته و ارتباط سریع با شما هستند.
بهتر است با روش های قدیمی خداحافظی کنید.

ایده تیکت، محصول جدیدی است که وب ایده با افتخار ارائه کرده است. در ایده تیکت شما یک سایت برای خود ایجاد می کنید، از کاربران و مشتریان خود پشتیبانی می کنید و به سوالاتشان پاسخ می دهید، در کارتان دپارتمان های مختلف را تعیین می کنید و می توانید برای هر دپارتمان یک یا چند کارشناس تعیین کنید که به سوالات مشتریان دپارتمان خود پاسخ دهند.

برای انجام فعالیت تجاری در بستر وب، شما همیشه نیاز به پشتیبانی از مشتریان خود دارید. به پرسش های مشتریان خود پاسخ دهید، آنها را از آخرین اخبار و محصولات خود باخبر سازید، و یا برای محصولات خود آموزش استفاده ارسال کنید.

با استفاده از سیستم پشتیبانی آنلاین ایده تیکت در وقت و هزینه ی خود صرفه جویی می کنید و از یک تجارت مدرن برخوردار خواهید شد.

از مزایای ایده تیکت نسبت به سایر سیستم های پشتیبانی آنلاین می توان موارد زیر را در نظر داشت:

1- ایده تیکت یک سیستم کاملاً ایرانی است و صفر تا صد آن توسط متخصصین وب ایده طراحی و پیاده سازی شده است. اکثر سیستم های موجود در بازار، صرفا نسخه های ترجمه شده ی سیستم های خارجی هستند.

2- ایده تیکت می تواند سایت کامل شما باشد. با بهره وری از «سیستم مدیریت محتوا» در ایده تیکت، شما می توانید از این سیستم به عنوان یک سایت کامل استفاده کنید و مطالب خود را از طریق این سیستم به سایت ارسال کنید. دیگر نیازی به پرداخت هزینه های اضافی برای طراحی سایت جدا نیست.

3- ایده تیکت کاملا قابل شخصی سازی است. متخصصین ایده تیکت آماده هستند تا نیازهای اختصاصی شما را بر روی سیستم پیاده کنند.

4- سیستم هشداردهی ایده تیکت بسیار قوی و انعطاف پذیر است. ایده تیکت به سامانه پیام کوتاه وصل می شود و شما تعیین می کنید که در چه حالتی، چه پیامی، از چه شماره ای، و برای کدام یک از کاربران ارسال شود.

5- در طراحی سیستم تیکتینگ از گزارش گیری پیشرفته ای استفاده شده است. شما می توانید اطلاعات اینترنتی تمام کسانی را که برای ورود غیرمجاز به پنل کاربری یا مدیریت تلاش کرده اند، مشاهده کنید. می توانید گزارشات پیامک های ارسالی را ببینید، و همچنین کوچک ترین تغییری در اطلاعات کاربری هر کاربر، در گزارشات سیستم ذخیره خواهد شد.

6- امنیت سیستم تیکتینگ ایده تیکت بسیار بالاست و از تمامی متدهای جدید برنامه نویسی جهت بستن باگهای امنیتی سیستم استفاده شده است.

7- پشتیبانی ایده تیکت قدرتمند است. در صورت بروز هر مشکلی، شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و هر روزی از هفته، با ما تماس بگیرید.

8- ایده تیکت به سایت شما متصل می شود. اگر از قبل سایتی داشته اید (که بانک اطلاعاتی اعضای سایت در آن وجود دارد) و حالا می خواهید یک سامانه ی پشتیبانی را به سایت خود متصل کنید، ایده تیکت برای شرایط شما هم راه حل دارد! سیستم به سایت شما متصل می شود و شما می توانید کاربران هر دو بانک اطلاعاتی را در سیستم تیکتینگ مدیریت کنید.

9- رابط کاربری ایده تیکت به روز است و با جدیدترین متدها طراحی شده! سیستم تیکتینگ ما جهت استفاده در تمامی دستگاه ها، با سایزهای مختلف طراحی شده و همچنین سعی بر آن بوده تا تمامی امکانات سامانه تنها با دو کلیک در دسترس شما باشد.

10- سیستم پشتیبانی ایده تیکت از سیستم چندزبانه نیز پشتیبانی می کند. کافیست از ما بخواهید!

11- ایده تیکت هنوز برای ما تمام نشده است. ما در ابتدای راه قرار داریم و ایده تیکت همیشه در حال بروزرسانی و قدرتمندتر شدن خواهد بود. با خرید یکی از پلن های ایده تیکت، از به روز رسانی دائمی و رایگان سیستم برخوردار شوید.

ایده تیکت پروژه‌ای متعلق به «وب ایده» است. جهت مشاهده فعالیتهای ما و باخبر شدن از سوابق ما، به «وب ایده» مراجعه کنید.

جهت مشاهده دمو سیستم پشتیبانی آنلاین ایده تیکت، «اینجا» کلیک کنید.

جهت بررسی پلن های تعرفه ی سیستم تیکتینگ، «اینجا» کلیک کنید.